AZELAC RU Serum + SCREENSES Compact Light, Liposomāls serums 30 ml + Kompakts tonālais krēms ar SPF 50/gaišs, 10 ml

58.52

Apraksts

MELANĪNA HIPERPIGMENTĀCIJA
DEPIGMENTĀCIJAS PRODUKTS JEBKURA TIPA PLANKUMIEM
Pigmentplankumi parādās dažādu iemeslu dēļ, piemēram, saules ultravioletā radiācija, grūtniecība, novecošana utt. Parasti tie izsauc lielas bažas, jo atrodas redzamās vietās – uz sejas, dekoltē zonas un rokām. Atbilstoši plankumu intensitātei un ādas tipam, mēs izvēlamies pareizo depigmentācijas produktu.

AZELAC RU Liposomal serum
Liposomāls serums, 30 ml
Serums sejai, kas nodrošina spilgtāku, mirdzošāku ādu, kā arī palīdz kontrolēt hiperpigmentāciju, lai ādas tonis kļūtu vienmērīgāks.
Azelac RU liposomālā seruma sastāvā ir liposomu formula ar aktīvajām sastāvdaļām, kam ir tieša iedarbība uz melanocītu. Pigmentplankumi uz ādas ir viens no visizplatītākajiem iemesliem, lai apmeklētu dermatologu. To cēlonis ir saistīts ar pārmērīgu melanīna (tumšā pigmenta) ražošanu, ko izraisa saules iedarbība, grūtniecība, melasma, novecošana, vasaras raibumi. Serums novērš un samazina plankumu veidošanos. Azelac RU var izmantot kā primāru līdzekli vai kombinēt ar citām depigmentācijas procedūrām – ķīmiskais pīlings, lāzerterapija vai intensīvi pulsējošā gaisma.

Galvenās sastāvdaļas: 4-butilrezorcinols, azelaīnskābe, diacetilboldīns, undecilenoila fenilalanīns, askorbila glikozīds, glicirizīnskābe, retinols, niacīnamīds.

Lietošana: uzklāt serumu tieši uz zonām, kur novērojama pigmentācija. Maigi iemasēt. Serums jāuzklāj vakarā pirms gulētiešanas. Šo procedūru ieteicams kombinēt kopā ar Acglicolic Classic, Retises vai C-Vit. Saules aizsarglīdzekļu lietošana ir tikpat nozīmīga kā procedūra. Tādēļ ieteicams ikdienā izmantot pilnu saules aizsardzības līdzekļu klāstu. Var lietot visu gadu.

SCREENSES COLOR Sunscreen compact with spf 50, light
Kompakts tonālais krēms ar SPF 50/gaišs, 10 ml

Kompakts saules aizsarglīdzeklis – grims. Eļļu nesaturošs un ūdens izturīgs. Dod nevainojamu, spilgtu ādas iedeguma toni. Progresīva formula ar saules aizsarglīdzekļu kombināciju, kas palīdz novērst ādas plankumu un fotonovecošanas pazīmju rašanos. Gaišs tonis. Ar spoguli un sūkļa aplikatoru.

Galvenās sastāvdaļas: SPF 50

Lietošana: Ar sūkļa palīdzību vienmērīgi uzklāt uz ādas. Atkārtot uzklāšanu, ja ilgstoši uzturaties spilgtā saulē.

Atsauksmes

Pašlaik nav atsauksmju.

Be the first to review “AZELAC RU Serum + SCREENSES Compact Light, Liposomāls serums 30 ml + Kompakts tonālais krēms ar SPF 50/gaišs, 10 ml”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

[email protected], +371 27731000,  noteikumi

Log in with your credentials

Forgot your details?