KOJICOL PLUS Skin lightening gel, Ādu balinošs gels, 30 ml

40.85

Apraksts

Terapija normālas un kombinētas ādas pigmentācijai. Kosmētikas, zāļu, saules iedarbības, grūtniecības radīti pleķi, īpaši piemērots aknes plankumiem. Arī hiperpigmentācijai pēc iekaisuma procesa.

Netaukains gels (nesatur eļļas) labo melanīna pigmentāciju ātrāk un ilgnoturīgāk nekā citi depigmentācijas līdzekļi. Balstīts uz kojskābi, kas nomāc melanoģenēzi, bloķējot tirozināzi (enzīms, kas atbildīgs par melanīna ražošanu). Tam ir arī saules aizsarglīdzekļa īpašības un tas rada bakteriostatisku efektu, kurš padara produktu ļoti noderīgu aknes uzliesmojumu ārstēšanā. Iedarbojas ar aktīvo sastāvdaļu kombināciju: Alfa-arbutīns, Phyllanthus ekstrakts, Amla, fitīnskābe, bosvēlijskābe un zīdkoka ekstrakts ar balinošu un antioksidanta sinerģijas efektu, nodrošinot mitrināšanu un nomierinot kairinājumu. Kojskābes balinošais efekts ir lieliski pastiprināts ar AHS (glikolskābe un citronskābe) klātbūtni, kas noņem no ādas raga slāni, veicot eksfoliāciju un ļaujot kojskābei un fitīnskābei sasniegt ar melanīnu pildītās šūnas.

Galvenās sastāvdaļas: Kojskābe, glikolskābe, alfa-arbutīns, amlas ekstrakts, fitīnskābe, zīdkoka ekstrakts.

Lietošana: Uzklāt produktu divas reizes dienā ar pirkstu galiem uz problemātiskās zonas. Lai rezultāti būtu pilnīgi, ieteicams lietot vismaz 3 mēnešus..

Atsauksmes

Pašlaik nav atsauksmju.

Be the first to review “KOJICOL PLUS Skin lightening gel, Ādu balinošs gels, 30 ml”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Kategorijas: , , , Birkas: , ,

[email protected], +371 27731000,  noteikumi

Log in with your credentials

Forgot your details?